Flip book element

PET-TECHNIC PET CARE PROFESSİONAL Eye Clean & Wash

Eye Clean & Wash Çözelti

Kedi ve Köpekler İçin Göz Bakım Çözeltisi 

BİLEŞİMİ: PET-TECHNIC Eye Clean & Wash Çözelti, %3 borik asit,  % 0,1-1,5 Sodyum klorür ve su ihtiva eden berrak renkli viskoz çözeltidir.

KULLANIM SAHASI: PET-TECHNIC Eye Clean & Wash Çözelti, kedi ve köpeklerde göz ve çevresinin temizliğinde kullanılır. Göz çevresinde akıntıya sebep olan kir ve çapakları yumuşatır, temizler. Kir oluşumunu geciktirir. Açık renk kedi ve köpeklerde göz akıntısı ile oluşan lekeleri giderir.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: PET-TECHNIC Eye Clean & Wash Çözelti ile nemlendirilmiş pamuk, koton çubuk veya gazlı bez yardımı ile göz çevresindeki kir ve birikimler yumuşak hareketlerle temizlenir. (1 göz için yaklaşık 5 damla) Uygulama haftada 2-3 defa ve gerekli görüldüğünde tekrarlanabilir. Eğer gözde enfeksiyon veya değişik belirtiler var ise Veteriner Hekime danışılmalıdır.

Göz etrafındaki veya tüyler üzerindeki lekeleri gidermek için PET-TECHNIC Eye Clean & Wash Çözelti ile ıslatılmış pamuk veya gazlı bezle her gün silinir. Lekeler kaybolunca tekrar leke oluşmaması için uygulama her gün tekrarlanmalıdır.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ: Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında ve güneş ışığından uzakta muhafaza edilmelidir. Raf ömrü imal tarihinden itibaren 24 aydır.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: Karton kutu içinde, 50 ml’lik şişelerde satışa sunulmuştur.

ETİKET ONAY TARİHİ: 

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI KAYIT TARİH VE NO:

Kategoriler:
Devamını oku

PET-TECHNİC Pet Care Professional Derma Therapy Şampuan

Köpekler İçin Yoğun Bakım Şampuanı

Aloe Vera – Çay Ağacı

Hassas Temizlik / Arındırıcı / Nemlendirici / Canlandırıcı

BİLEŞİMİ: PET-TECHNİC Derma Therapy Şampuan, Aloe vera – Çay Ağacı Özlü Şampuan; %11-14 Texapon N70, %7-9 Dehyton Ke, %1-3 Lamesoft Po 65, %0,2-0,6 Arlypon Tt, %0,3-0,9 Sitrik Asit, %0,5-1 Çay Ekstratı, %0,02-0,10 Edta ve su İhtiva Eder.

KULLANIM SAHASI: PET-TECHNİC Derma Therapy Şampuan, Köpekler için hazırlanmış bir deri bakım ürünüdür. Derinin üst tabakasında bulunan keratini yumuşatır ve kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar. Derinin yağdan arınmasını ve nemlenmesini sağlayarak, cilt dokusuna iyi bir görünüm kazandırır. Kıl ve tüy diplerini, folikülleri temizleyip canlanmalarını sağlar. Bazı cilt rahatsızlıkları neticesinde ortaya çıkan kabuk, siğil ve benzeri oluşumları temizlemekte esas tedaviye yardımcı olur. Cildin kendisini yenilemesini destekleyerek yumuşamasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Uygulama için köpeğin vücudu ılık su ile ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda (2-3 ml) PET-TECHNİC Derma Therapy Şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. 2-3 dk. bekledikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır.

HEDEF TÜRLER İÇİN UYARILAR: 6 haftalıktan küçük yavrularda kullanılmamalıdır. Şampuan göze temas etmeden uygulanmalıdır. Uygulanan bölgede irritasyon görüldüğünde uygulamaya son verilmelidir.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ: Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Raf ömrü imal tarihinden itibaren 24 aydır.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: 200 ml’lik polietilen şişelerde satışa sunulmuştur.

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI KAYIT TARİH VE NO: 26.08.2021-14/070

Kategoriler:
Devamını oku

Pet-Technic Training Spray

Köpekler İçin Tuvalet Eğitim Spreyi

BİLEŞİMİ: Pet-Technic Training Spray, Kahverengi çözelti %5-10 Amonyum karbonat,%6-10 Propilen glikol ve su ihtiva eder.

KULLANIM SAHASI:

Pet-Technic Training Spray, köpeklerin tuvalet davranışlarını düzenlemek ve bakımlarını kolaylaştırmak amaçlı hazırlanmış bir üründür. Yavru, yetişkin kedi ve köpeklerin belirlenmiş alanlarda (evin içinde veya dışında, sahibinin belirlediği yere) tuvalete alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur. Hayvan, ürünün kokusundan dolayı bir süre sonra tuvaletini belirlenen yere yapmayı öğrenmiş ve kalıcı bir alışkanlık kazanmış olacaktır.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:

Kullanmadan önce ürün şişesi çalkalanır.

Evin içinde: Tuvalet alanı olarak belirlenmiş yere alıştırma pedi serilir ve Pet-Technic Training Spray bütün yüzeye nüfus edecek şekilde püskürtülür. Köpeğinize ped koklatılır. Bu bölgenin mama kabından ve yatağından uzak olmasına dikkat edilmelidir.

Evin dışında: Eğer tuvalet alanının, evin dışında belirlenmesi isteniyorsa bu eğitime evin içinden başlamalısınız. Öncelikle evin içerisine alıştırma pedi serilir ve Pet-Technic Training Spray bütün yüzeye nüfus edecek şekilde püskürtülür. Köpeğinize ped koklatılır.  Uygulamaya tuvalet alışkanlığını kazanıncaya kadar devam edilir. Köpeğiniz tuvalet yapma alışkanlığını kazanınca tuvalet alanı yavaş yavaş dış kapıya doğru kademeli olarak kaydırılır. Her kademede hayvanın tuvalet alışkanlığı kazandığından emin olunmalıdır. En sonunda tuvalet alanı olarak evin dışına kaydırılır ve Pet-Technic Training Spray bütün yüzeye nüfus edecek şekilde püskürtülür. Köpeğinize ped koklatılır. Böylece köpeğiniz tuvalet alanının evin dışında olduğunu öğrenmiş olur.

Uygulama Zamanı: Uyandıktan sonra, yemekten sonra ve uykudan önce yapılır. Her uygulamada alıştırma pedi atılır ve yenisi serilerek yeniden Pet-Technic Training Spray püskürtülür.

Köpeğinizin Tuvaletini istediğiniz bölgeye yapmasını mutlaka ödüllendiriniz.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.

UYGULAYICININ ALMASI GEREKEN ÖNLEMLER: Ürünün vücuda veya göze temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkamalıdır.

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ: Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Raf ömrü imal tarihinden itibaren 36 aydır.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: 100 ml’lik sprey pompalı P.E. şişelerde.

Kategoriler:
Devamını oku

PET-TECHNIC WEIGHT CONTROL Tablet

Kedi ve Köpekler için Kilo Kontrol Desteği

BİLEŞİMİ: Papatya Ekstratı, Kekik Ekstratı, Mate Ekstratı, Rezene Ekstratı, Zencefil Ekstratı, Kuşburnu Ekstratı, Tarçın Ekstratı

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Weight Control Tablet, kedi ve köpeklerin, fazla kilo veya obezite sorunlarında kilo kontrolüne yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş tamamen doğal bir üründür. Kedi ve köpeklerde fazla kilo, solunum sorunları, osteoartrit, diyabet gibi kronik sorunlara yol açabilir ve yaşam süresini, kalitesini negatif etkiler. Kilo sorunu için öncelikle kedi ve köpeklerin fazla ve serbest beslenmesine izin vermemek, yüksek kalorili ödül mamaları ve yağlı ev yemeklerinden kaçınmak, egzersiz programlarını uygulamak gereklidir. Bu önlemlerin yanı sıra PET-TECHNIC Weight Control Tablet bu zorlayıcı süreçte metabolizmayı desteklemek için kullanılır. İçeriğindeki doğal ekstratlar bitkisel olarak önemli sindirim yardımcılarıdır. Bağırsakta safra ve çeşitli enzimlerin üretimine yardımcı olur ve gıdaların, özellikle de yağların parçalanmasını arttırır. Bağırsak hareketliliğini düzenlemeye destek olur. Yağ yakımını hızlandırır, trigliserit seviyesinin düşürülmesine yardımcı olur. Sindirim metabolizmasını düzenler, kas yerine yağ kaybetmeye destek olur. Hayvana tokluk hissi vererek aşırı mama tüketimini engeller. Kekik ekstratı, K vitamini, demir, manganez, kalsiyum ve diyet lifi içerir. Papatya ekstratı sakinleştirici etkisi ile diyet stresinin azalmasına yardımcı olur. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Kedilere Günde                                                              :1 tablet

Küçük Irk Köpeklere (0-10 kg) Günde    :1 tablet

Büyük Irk Köpeklere Günde                      :2 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza edilir.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

Net: 75 g

Kategoriler:
Devamını oku

PET-TECHNIC DİAR CONTROL Tablet

Kedi ve Köpekler için Bağırsak Sistemi Desteği 

BİLEŞİMİ: Kızılcık Ekstratı, Pektin, Kaolin, Enterococcus faecium (4b1705) NCIMB 10415 1X1010 CFU/g

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Diar Control Tablet, kedi ve köpeklerin, stres, antibiyotik uygulaması, diyet değişikliğinden kaynaklanan ishal durumlarında bağırsak sistemini destekler. Tahriş olmuş bağırsakları yatıştırmaya ve bağırsak bakterilerinin dengesini düzeltmeye yardımcı olur. Elektrolit dengesini korur. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur. İçeriğindeki kızılcık ekstratı bağırsakların ve idrar yollarının sağlıklı olmasına yardımcı olur. Kaolin, tahriş olmuş bağırsakları yatıştırır, mukozasını korur ve suyu emerek dışkıyı sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ayrıca yatıştırıcı etkisi evcil hayvanınızın daha iyi hissetmesine yardımcı olacaktır. Enterococcus faecium, bağırsak florasına faydalı bakteri desteği sağlar. Sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Pektin, bitkilerin ve meyvelerin hücre duvarlarında bulunan bir çeşit gıda lifidir. Başlıca bağlama bileşeni olan polisakkarit yapıdaki pektin, suyu emmeye ve dışkıyı sıkılaştırmaya yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Yavru, Yetişkin Kedilere Günde                : 1 tablet

Yavru Köpeklere Günde                              : 1 tablet

Yetişkin Köpeklere                         : 2 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

DEPOLAMA: Kendi ambalajında, oda sıcaklığında, direkt güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

NET: 75 g

Kategoriler:
Devamını oku

PET-TECHNIC LİVER DETOX Tablet

Kedi ve Köpekler için Bağırsak Sistemi Desteği 

BİLEŞİMİ: Vitamin E, Deve Dikeni Ekstratı, Isırgan Otu Ekstratı, Enginar Ekstratı, Zerdeçal Ekstratı, Karahindiba Ekstratı, L-Lysine, Dl-Methionine

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Liver Detox Tablet, kedi ve köpeklerin, karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesine ve karaciğerin temizlenmesine, besinlerin sindirimine ve dönüşümüne, toksik maddelerin kandan uzaklaştırılmasına, vitamin ve minerallerin depolanmasına destek olan doğal ekstratlarla hazırlanmış bir üründür. Karaciğer hücrelerinin onarılması ve yenilenmesine yardımcı olarak yağların ve proteinlerin parçalamasını sağlar. Karaciğer sisteminin düzenlenmesi kedi ve köpeklerin daha kaliteli ve uzun bir yaşam sürmelerine yardımcı olur. PET-TECHNIC Liver Detox Tablet içeriğindeki Deve Dikeni, Isırgan Otu, Enginar, Zerdeçal, Karahindiba Ekstratları doğal destekleyiciler olarak karaciğerin temizlenmesini ve toksinlerden arınmasına yardımcı olarak detoksifikasyonu sağlarlar. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Yavru, Yetişkin Kedilere Günde                :1 tablet

Köpeklere 10 kg için Günde        :1 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

DEPOLAMA: Kendi ambalajında, oda sıcaklığında, direkt güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

NET: 75 tablet

Kategoriler:
Devamını oku

PET-TECHNIC CARDIO PLUS Tablet

Kedi ve Köpekler için Kardiyo Sistem Desteği 

BİLEŞİMİ: Vitamin E, Koenzim Q10, Taurine, Alıç Ekstratı, Eleuthero Ekstratı, Propolis Ekstraktı, L-Carnitine, Potassium Citrate

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Cardio Plus Tablet, kedi ve köpeklerin, kardiyovasküler sistemlerini desteklemek, kan basıncının dengelenmesine yardımcı olmak, kalp rahatsızlıklarında iyileşme sürecini kısaltmak için kullanılan dengeli bir kombinasyondur. Kalp kasılma, ritim bozukluklarını ve ritim yoğunluğunu düzenler. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur. İçeriğindeki amino asitler, taurin ve L-carnitin, kalbi destekler, enerji sağlamak için hücreler içinde yakılan yağ asitlerinin taşınmasına yardımcı olur ve kalp kaslarını güçlendirir. Koenzim Q10 miktarı yaşla birlikte azalır, bu nedenle yaşlanan kedi ve köpeklerde desteklenmesi gerekir. Özellikle 5 yaş ve üstü köpeklerde kalp fonksiyonunu destekleyerek, kardiyovasküler sistemin yaşlanma sürecini ve kronik hastalıkların ilerlemesinin yavaşlatılmasına destek olur. Propolisin genel antioksidan etkisi kalp sistemine ve immune sisteme destek olur. Diğer kardiyak ilaçlarla birlikte kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ:

Kedilere Günde                                                              1 tablet

Küçük Irk Köpeklere (0-15 kg) Günde    2 tablet

Büyük Irk Köpeklere Günde                                      4 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza edilir.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

NET: 75 tablet

Kategoriler:
Devamını oku

PET-TECHNIC CALCIUM-PLUS Tablet

Kedi ve Köpekler için Vitamin D3 – Kalsiyum Desteği

BİLEŞİMİ: Vitamin D3, Dicalcium Phosphate içerir.

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC Calcium-Plus Tablet, yavru, yetişkin, hamile kedi ve köpeklerin, D vitamini ve kalsiyum fosfor ihtiyaçlarını karşılamak, iskelet sistemini desteklemek için kullanılır. 8 haftadan büyük yavru kedi ve köpekler için kullanıma uygundur.

Kedi ve köpekler, D vitamini metabolizmasında farklılıklara sahiptir. Güneşe maruz kalma yoluyla D vitamini sentezini gerçekleştiremedikleri için D vitamini takviyesine ihtiyaç duyarlar. D vitamininin en önemli fonksiyonu, bağırsaklarda ve böbreklerde kalsiyum-fosfat emilimini düzenleyerek, mineral metabolizmasını dengelemektir. Özellikle kalsiyum, kemiklerin ve dişlerin yapısını, kanın pıhtılaşmasını ve eklemlerin sağlıklı olmasını sağlar. Kalp ritmini ve sinir sisteminin düzenler. Kritik dönemlerde kalsiyum, fosfor ve D vitamini açısından desteklenmeyen kedi ve köpeklerin kemik yapılarında geri döndürülemez kronik sorunlar oluşabilir. Gelişim, yaşlılık ve hamilelik dönemlerinde D vitamini, kalsiyum ve fosfor ihtiyacı mutlaka takviye edilmelidir.

KULLANIM ŞEKLİ:

Yavru Kedilere Günde                                                                 : 1 tablet

Yetişkin Hamile, Süt veren ve Yaşlı Kedilere Günde        : 2 tablet

Yavru ve Küçük Irk Köpeklere Günde                                    : 2 tablet

Büyük Irk Hamile, Süt veren ve Yaşlı Köpeklere Günde : 3 tablet

Ürün dozu Veteriner Hekiminizin tavsiyesinde değişiklik gösterebilir. Günlük yiyecek veya mamaya karıştırarak verilebilir.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

DEPOLAMA: Kendi ambalajında, oda sıcaklığında, direkt güneş görmeyen yerde muhafaza ediniz.

RAF ÖMRÜ: Üretim Tarihinden İtibaren 2 yıldır.

NET: 75 tablet

Kategoriler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.